Top s.r.o.

Hasící systémy FIRESTOP® pro Čelechovice na Hané

 

V roce 1997 začala společnost s vývojem dalších výrobků. Jednalo se o Automatický hasicí systém, Lokální stabilní hasicí zařízení a Stabilní hasicí zařízení.

Tyto naše výrobky našly široké uplatnění v protipožární ochraně. Jde o variabilní hasicí systémy, které představují neomezené možnosti použití.

Více informací o těchto hasících systémech naleznete v samostatné části na těchto stránkách.

 

→ Hasící přístroje           → Hasící systémy

 

 

 

 

Hasicí systémy Čelechovice na Hané, hasicí přístroje Čelechovice na Hané, školení na hasicí přístroje Čelechovice na Hané, prodej hasicích systémů Čelechovice na Hané, prodej hasicích přístrojů Čelechovice na Hané, hasiva a hasicí příslušenství Čelechovice na Hané, Tepostop Čelechovice na Hané, firestop Čelechovice na Hané, hasicí systémy Čelechovice na Hané, hasicí zařízení Čelechovice na Hané, hasicí přístroje Čelechovice na Hané, požární ochrana Čelechovice na Hané, stabilní hasicí zařízení Čelechovice na Hané, lokální stabilní hasicí zařízení Čelechovice na Hané, automatický hasicí systém Čelechovice na Hané, samočinný hasicí systém Čelechovice na Hané, hasit CO2 Čelechovice na Hané, hasit oxid uhličitý Čelechovice na Hané, hasit s inergen Čelechovice na Hané, čisté hasivo Čelechovice na Hané, FM 200, FE 36, Favorit 111, Favorit 50, práškový hasící přístroj Čelechovice na Hané, vodní hasící přístroj Čelechovice na Hané, sněhový hasící přístroj Čelechovice na Hané, pěnový hasící přístroj Čelechovice na Hané, požární zabezpečení Čelechovice na Hané, požární bezpečnost Čelechovice na Hané, protipožární ochrana Čelechovice na Hané, servisní organizace hasících přístrojů Čelechovice na Hané, hasící syytémy serverovny Čelechovice na Hané,hasící filter Čelechovice na Hané, hasící přístroje pro cnc stroje Čelechovice na Hané, hasící systémy pro autobusy Čelechovice na Hané, SHZ, LSHZ, AHS, HP, SHS

 

 

 

 

Novinky

Výchozí revize

Kontrola provozuschopnosti hasicího přístroje dle § 9 Vyhlášky č. 246/2001 Sb., o požární prevenci, je součástí dodávky hasicího přístroje.

Ochrana osobních údajů

Společnost zpracovává a uchovává osobní údaje dle aktuálních zákonných předpisů. S prohlášením o ochraně osobních údajů se můžete seznámit zde .

Výchozí revize

Kontrola provozuschopnosti hasicího přístroje dle § 9 Vyhlášky č. 246/2001 Sb., o požární prevenci, je součástí dodávky hasicího přístroje.